kontakt@semforce.pl 2017-01 https://solleroimageoptim-3ce8.kxcdn.com/quality=medium/https://cdncontent.sollero.eu/semforce/common/logo_schema.png SEMFORCE SEMFORCE PL Wrocław 53-608 ul. Robotnicza 70J +48 71 729 88 41

O Nas

Kim jesteśmy i co oferujemy.

Kim jesteśmy?

SEMFORCE to zespół specjalistów z zakresu SEO oraz marketingu internetowego. Oferujemy szerokie spektrum usług internetowych. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych oraz prowadzaniu skutecznych kampanii reklamowych. Opracowujemy i wdrażamy dedykowane rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Nasze działania marketingowe są idealnie skoordynowane i zawsze dokładnie zaplanowane. W naszej pracy nic nie dzieje się przypadkiem.

SEMFORCE to także zespół certyfikowanych specjalistów Google AdWords. Dla naszych klientów realizujemy efektywne kampanie linków sponsorowanych. Stosując oryginalne treści reklam podkreślamy unikalny charakter Twojej oferty. Tworzymy wyłącznie atrakcyjny, wyraźny i skuteczny przekaz reklamowy. Wiemy, jak wykorzystać możliwości reklamy AdWords z korzyścią dla Twojego biznesu.

Jeżeli prowadzisz samodzielnie działania marketingowe dla potrzeb swojego biznesu, lecz nie do końca jesteś zadowolony z ich efektów chętnie pomożemy Ci znaleźć właściwe rozwiązania. Przeprowadzimy analizę skuteczności kampanii reklamowych oraz wskażemy metody ich odpowiedniej optymalizacji.

Dlaczego my?

Oferujemy prosty i w pełni przejrzysty model współpracy, a naszych Klientów traktujemy jak Partnerów. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dokładnie i szczegółowo analizujemy potrzeby i cele marketingowe każdego z Klientów. Tworzymy i prowadzimy kampanie reklamowe w pełni zgodne z Twoją strategią marketingową. Dbamy o to, aby prowadzone prowadzone przez nas kampanie AdWords były na bieżąco optymalizowane pod kątem konwersji i odpowiedniego wykorzystania budżetu reklamowego.

W procesie pozycjonowania stron internetowych stosujemy bezpieczne techniki SEO. Nie podejmujemy działań mogących wpłynąć w sposób negatywny na widoczność Twojej strony w wyszukiwarce.

Rzetelnie podchodzimy do wszystkich swoich obowiązków, korzystając wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań i profesjonalnych narzędzi.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami!