[email protected] 2017-01-01 https://d19m8sggmhy45a.cloudfront.net/quality=medium/https://cdncontent.sollero.eu/semforce/common/logo_schema.png SEMFORCE SEMFORCE PL Wrocław 53-608 ul. Robotnicza +48 71 735 76 00

SEMFORCE

Spełniamy oczekiwania klientów

Kim jesteśmy?

SEMFORCE jest niedużą firmą SEO z Wrocławia specjalizująca się w pozycjonowaniu stron internetowych oraz tworzeniu skutecznego przekazu reklamowego w ramach płatnych kampanii reklamowych w wyszukiwarkach internetowych.

W skład zespołu SEMFORCE z Wrocławia wchodzą specjaliści z zakresu SEO, marketingu internetowego oraz certyfikowani specjaliści AdWords. Od kilku lat skutecznie pomagamy naszym klientom w promocji i poprawie widoczności stron i sklepów internetowych w wyszukiwarkach. Zgrany, niewielki zespół naszej firmy jest w stanie opracować i wdrożyć dedykowane rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów. Nasze działania marketingowe są idealnie skoordynowane i zawsze dokładnie zaplanowane. W naszej pracy nic nie dzieje się przypadkiem.

Dla naszych klientów realizujemy efektywne kampanie linków sponsorowanych. Stosując oryginalne treści reklam podkreślamy unikalny charakter Twojej oferty. Tworzymy wyłącznie atrakcyjny, wyraźny i skuteczny przekaz reklamowy. Wiemy jak wykorzystać możliwości reklamy AdWords z korzyścią dla Twojego biznesu.

Od momentu rozpoczęcia działalności sprawą priorytetową jest dla nas zapewnienie wysokiego poziomu świadczonych usług. Satysfakcja i zadowolenie wszystkich naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Nigdy nie aspirowaliśmy do roli lidera branży marketingu internetowego. Nie chcemy być postrzegani jako duża agencja SEO z Wrocławia. Dla naszych obecnych i przyszłych klientów chcemy przede wszystkim być firmą, która dostarczy rozwiązania w pełni dopasowane do ich potrzeb oraz przynoszące wymierne korzyści. Firmą SEO, która jest solidnym i zaufanym partnerem biznesowym.

Zasięgiem działania nie ograniczamy się wyłącznie do terenu Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Nasza oferta pozycjonowania stron internetowych oraz reklamy AdWords skierowana jest również do właścicieli serwisów internetowych z terenu całego kraju oraz zagranicy.

Dlaczego my?

Oferujemy prosty i w pełni przejrzysty model współpracy, a naszych Klientów traktujemy jak Partnerów. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy. Twoje pytania nie pozostaną bez odpowiedzi.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dokładnie i szczegółowo analizujemy potrzeby i cele marketingowe każdego z Klientów. Tworzymy i prowadzimy kampanie reklamowe w pełni zgodne z Twoją strategią marketingową. Dbamy o to, aby prowadzone prowadzone przez nas kampanie AdWords były na bieżąco optymalizowane pod kątem konwersji i odpowiedniego wykorzystania budżetu reklamowego.

W procesie pozycjonowania stron internetowych stosujemy bezpieczne techniki SEO. Nie podejmujemy działań mogących wpłynąć w sposób negatywny na widoczność Twojej strony w wyszukiwarce.

Rzetelnie podchodzimy do wszystkich swoich obowiązków, korzystając wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań i profesjonalnych narzędzi.

Zapraszamy do współpracy!