[email protected] 2017-01-01 https://d19m8sggmhy45a.cloudfront.net/quality=medium/https://cdncontent.sollero.eu/semforce/common/logo_schema.png SEMFORCE SEMFORCE PL Wrocław 53-608 ul. Robotnicza +48 71 735 76 00
PL Pozycjonowanie lokalne stron www Pozycjonowanie lokalne stron internetowych Pozycjonowanie stron firm o zasięgu lokalnym

Pozycjonowanie Lokalne

Skuteczne pozycjonowanie stron www firm o zasięgu lokalnym

  1. Strona Główna
  2. Oferta
  3. Pozycjonowanie Lokalne

Pozycjonowanie stron internetowych firm o zasięgu lokalnym

Pozycjonowanie strony internetowej to element niezbędny w strategii i planach marketingowych każdej firmy. Widoczność strony firmowej w czołówce wyników wyszukiwania Google jest celem każdego z lokalnych przedsiębiorców. W wielu przypadkach, dobra ekspozycja w lokalnych wynikach wyszukiwania, decyduje o powodzeniu biznesu.

Od lat specjalizujemy się w skutecznym pozycjonowaniu stron firm o zasięgu lokalnym. Nasza wiedza oraz doświadczenie niejednokrotnie pomogły właścicielom stron internetowych w uzyskaniu wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Pozycjonujemy strony internetowe firm usługowych, handlowych oraz instytucji. Wspieramy właścicieli hoteli, restauracji, sklepów, hurtowni oraz firm z pozostałych branż zwiększając widoczność firmowych stron www w wyszukiwarkach internetowych.

Poza działaniami z zakresu lokalnego SEO oferujemy również tworzenie, prowadzenie i optymalizację kampanii reklamowych AdWords.

Dlaczego pozycjonowanie lokalne jest bardzo ważne?

Wyszukiwarka Google doskonale rozpoznaje lokalizację użytkownika, prezentując w pierwszej kolejności, wyniki powiązane z danym zapytaniem oraz lokalizacją, z której przeprowadzone zostało wyszukiwanie.

Co raz częściej, celem zapytań wpisywanych w okno wyszukiwarki internetowej, jest uzyskanie informacji dotyczących działalności lokalnych firm i instytucji. Ponad połowa wyszukiwań lokalnych ma miejsce na urządzeniach mobilnych.

Według najnowszych danych, już blisko 80% użytkowników używa wyszukiwarki Google w celu znalezienia usługi bądź produktu w miejscu, w którym się znajduje. Ponad 34% z nich, po uzyskaniu informacji dotyczących między innymi adresu sklepu lub punktu usługowego, dokładnej lokalizacji oraz godzin otwarcia, odwiedza dane miejsce jeszcze tego samego dnia. Jednak, co najważniejsze, aż 18% odwiedzających dokonuje zakupu w dniu, w którym wyszukuje za pośrednictwem Google danego produktu lub usługi. To prawie trzykrotnie więcej niż w przypadku wyszukiwań ogólnych.

Skuteczne pozycjonowanie lokalne oferowane przez naszą firmę sprawi, iż opisana wyżej, grupa użytkowników z łatwością dotrze do Twojej strony internetowej.