kontakt@semforce.pl 2017-01 https://solleroimageoptim-3ce8.kxcdn.com/quality=medium/https://cdncontent.sollero.eu/semforce/common/logo_schema.png SEMFORCE SEMFORCE PL Wrocław 53-608 ul. Robotnicza 70J +48 71 729 88 41
PL Pozycjonowanie stron www Pozycjonowanie stron internetowych Pozycjonowanie stron internetwoych SEO

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Pozycjonowanie stron z wykorzystaniem bezpiecznych technik SEO

  1. Strona Główna
  2. Oferta
  3. Pozycjonowanie Stron

Pozycjonowanie stron internetowych - co oferujemy?

SEMFORCE świadczy kompleksowe usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Wspieramy i doradzamy w zakresie poprawy funkcjonalności serwisów internetowych.

Przy optymalizacji sklepów internetowych wykorzystujemy swoje bogate doświadczenie zdobyte w sektorze e-commerce zarówno na rynku polskim jak i zachodnioeuropejskim.

Bezpieczne metody SEO - w trosce o Twoją stronę.

Mając do dyspozycji szeroki wachlarz bezpiecznych technik SEO z sukcesem wykorzystujemy je w naszej codziennej pracy.

Pozycjonowanie stron prowadzimy w oparciu o znany powszechnie model White Hat, czyli bez narażania stron klientów na możliwość częściowej lub całkowitej utraty widoczności w wyszukiwarce.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest widoczność Twojej strony w Internecie, dlatego też, przy jej pozycjonowaniu i optymalizacji, nie podejmujemy działań mogących wpłynąć w sposób negatywny na jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Koszt pozycjonowania strony.

Koszt usługi pozycjonowania zależy od wielkości i zasięgu danego serwisu, jego aktualnej sytuacji, rodzaju oferowanych produktów czy usług oraz ich konkurencyjności. Wpływ na cenę pozycjonowania ma także ilość fraz, na które strona ma być widoczna w czołówce wyników wyszukiwania.

Wiemy, skąd bierze się wysoka pozycja strony w wyszukiwarce. Wiemy również, że bezpieczne pozycjonowanie stron wymaga dużych nakładów pracy i wiąże się z kosztami jeszcze przed osiągnięciem, przez stronę, oczekiwanej pozycji w wyszukiwarce. Dlatego też oferujemy mieszany (hybrydowy) system rozliczeń. Całkowity koszt usługi pozycjonowania składa się ze stałej opłaty miesięcznej oraz opłaty dodatkowej, której wysokość zależy od pozycji strony dla fraz, na które strona jest przez nas pozycjonowana

Po dokonaniu analizy konkretnej strony jesteśmy w stanie określić koszt związany z jej pozycjonowaniem.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie to szereg procesów mających na celu poprawę pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie często jest też określane mianem działań SEO (skrót od angielskiego zwrotu „Search Engine Optimization” czyli optymalizacja pod kątem wyszukiwarek).

Aktualna pozycja strony w wynikach wyszukiwania uzależniona jest od wielu czynników. Nie można ich wymienić i dokładnie opisać w kilku słowach. Elementy mające wpływ na pozycję strony są ze sobą powiązane, dlatego też w procesie umiejętnego pozycjonowania stron nie stosuje się jednego, szablonowego rozwiązania.

Pozycjonowanie stron wymaga bardzo dużej wiedzy i doświadczenia, łatwo bowiem zaszkodzić obecnej pozycji strony niż ją poprawić. Ilość uwarunkowań mających wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce ulega zmianie z miesiąca na miesiąc, zatem wiedza ta musi być nieustannie aktualizowana i na bieżąco poszerzana.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony?

Usługi pozycjonowania stron internetowych nie należą niestety do najtańszych. W dobie ciągłych zmian w zaawansowanych systemach algorytmów wyszukiwarek koszty działań zmierzających do osiągnięcia upragnionej pozycji w wyszukiwarce stale rosną. Z uwagi na specyfikę każdej ze stron internetowych nie ma jasno określonej ceny za usługi pozycjonowania.

Warto jednak zadbać o wysoką pozycję strony w wyszukiwarce. Wiadomo bowiem, że większość internautów poszukujących określonych produktów, usług czy informacji nie dociera „głębiej” niż do drugiej strony wyników wyszukiwania. Jest też spora liczba osób, które swoje poszukiwania kończą po dotarciu do ofert firm widocznych na pierwszej stronie wyszukiwarki.

Jak długo trwa pozycjonowanie strony?

Niestety nie można dokładnie określić ani też zagwarantować, w jakim czasie dana strona znajdzie się na oczekiwanej pozycji w wyszukiwarce. Przy takim samym nakładzie pracy i ilości czasu poświęconego na pozycjonowanie, wysoka pozycja dla jednej strony może być kwestią kilku tygodni, a dla innej będzie to kilka miesięcy lub nawet dłużej.

Pozycjonowanie nie jest czynnością jednorazową. Procesu tego nie należy wstrzymywać w momencie uzyskania przez stronę oczekiwanej pozycji. Od momentu zaprzestania działań związanych z pozycjonowaniem, strona zacznie notować spadki pozycji.

Pozycjonowanie strony czy kampania AdWords?

Pozycjonowanie strony jest procesem długotrwałym, rzadko dającym widoczne efekty w krótkim okresie czasu. Dobrym, często stosowanym, uzupełnieniem działań związanych z pozycjonowaniem strony są kampanie reklamowe AdWords. Reklama Adwords umożliwia budowanie wizerunku firmy w sieci „od zaraz” bez konieczności oczekiwania na rezultaty pozycjonowania. AdWords nie jest jednak alternatywą dla pozycjonowania.

Opieranie swojej strategii wyłącznie na efektach pozycjonowania lub też angażowanie całego budżetu w reklamę AdWords nie jest dobrą taktyką. Stosowanie wyłącznie jednej z tych metod nie stanowi recepty na sukces. Idealnym rozwiązaniem jest połączenie obu tych narzędzi.