[email protected] 2017-01-01 https://d19m8sggmhy45a.cloudfront.net/quality=medium/https://cdncontent.sollero.eu/semforce/common/logo_schema.png SEMFORCE SEMFORCE PL Wrocław 53-608 ul. Robotnicza +48 71 735 76 00
PL Pozycjonowanie stron www Pozycjonowanie stron internetowych Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych w Google

Pozycjonowanie Stron

Skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

  1. Strona Główna
  2. Oferta
  3. Pozycjonowanie Stron

Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych

Specjalizujemy się w kompleksowej analizie, optymalizacji i skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych. Wspieramy i doradzamy w zakresie poprawy funkcjonalności serwisów internetowych. Wieloletnie doświadczenie w działaniach z zakresu SEO, powodują, iż skutecznie zwiększamy widoczność stron w wyszukiwarkach internetowych.

Oferowane przez nas usługi z zakresu SEO obejmują między innymi:

Pozycjonowanie lokalne

Oferta pozycjonowania lokalnego skierowana jest do firm, instytucji oraz organizacji działających na rynku lokalnym. Pomagamy firmom usługowym i handlowym w budowaniu wizerunku marki w sieci. Wspieramy lokalnych przedsiębiorców w działaniach marketingowych na obszarze ich działalności. Dla firm z Wrocławia oferujemy pozycjonowanie stron we Wrocławiu

Pozycjonowanie globalne

Specjalizujemy się także w pozycjonowaniu stron i serwisów internetowych o zasięgu ogólnopolskim. Współpracujemy również z firmami i instytucjami, których obszar działania nie jest ściśle określony. Oferujemy skuteczne rozwiązania z zakresu SEO oraz marketingu internetowego dla firm działających poza granicami naszego kraju oraz przedsiębiorców planujących ekspansję na rynki zagraniczne.

Pozycjonowanie long tail

Strategię pozycjonowania long tail proponujemy przed wszystkim właścicielom sklepów i rozbudowanych serwisów internetowych. Long tail SEO może mieć także zastosowania dla mniejszych stron internetowych. Strategia szerokiego SEO zapewnia stosunkowo szybkie i trwałe efekty pozycjonowania. Doskonale sprawdza się w połączeniu z SEO lokalnym.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie pozycjonowania i optymalizacji sklepów internetowych oraz serwisów e-commerce. Strony sklepów internetowych optymalizujemy zarówno pod kątem wyszukiwarek jak również w celu poprawy współczynnika konwersji.

Bezpieczne pozycjonowanie stron internetowych

Mając do dyspozycji szeroki wachlarz bezpiecznych technik SEO z sukcesem wykorzystujemy w pozycjonowaniu stron internetowych.

Działania z zakresau SEO prowadzimy w oparciu o znany powszechnie model White Hat, czyli bez narażania stron klientów na możliwość częściowej lub całkowitej utraty widoczności w wyszukiwarce.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest widoczność Twojej strony w Internecie, dlatego też, przy jej pozycjonowaniu i optymalizacji, nie podejmujemy działań mogących wpłynąć w sposób negatywny na jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony internetowej?

W dobie ciągłych zmian w zaawansowanych systemach algorytmów wyszukiwarek koszt pozycjonowania, czyli działań zmierzających do osiągnięcia upragnionej pozycji w wyszukiwarce stale ulegają zmianie. Strony i sklepy internetowe różnią się od siebie wiele elementami, między innymi wiekiem, wielkością, rodzajem informacji na nich zawartych czy też stopniem optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Nie można zatem ustalić jednego, uniwersalnego cennika pozycjonowania stron internetowych.

Dopiero po dokonaniu analizy konkretnego serwisu internetowego, zapoznaniu się z oczekiwaniami i celami biznesowymi jego właściciela, jesteśmy w stanie określić budżet niezędny do poprawy jej widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania.

Koszt usługi uzależniony będzie, przede wszystkim, od zakresu prowadzonych działań. Przy wycenie pozycjonowania uwzględnimy również wielkość i zasięg danego serwisu internetowego, rodzaj oferowanych produktów bądź usług oraz konkurencyjność danej branży. Wpływ na cenę będzie miała także ilość fraz, na które strona ma być widoczna w czołówce wyników wyszukiwania.

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach to działania, których celem jest poprawa widoczności strony w organicznych w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie, popularnie określane też jako SEO (skrót od angielskiego zwrotu „Search Engine Optimization” czyli "optymalizacja pod kątem wyszukiwarek") to działania prowadzone zarówno w obrębie strony internetowej jak i poza nią, w efekcie których strona internetowa osiąga wysokie pozycje, w odpowiedzi na zapytania użytkowników internetu, wpisywane w wyszukiwarce.

Podstawą skutecznych działań SEO w przypadku każdej strony internetowej jest jej dogłębna analiza oraz odpowiednia optymalizacja. Optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarek polega na poprawie wszystkich elementów związanych z jej prawidłowym funkcjonowaniem i mogących mieć wpływ na pozycje w wyszukiwarce.

W ramach optymalizacji strony lub serwisu internetowego dokonuje się między innymi korekty kodu, poprawy szybkości ładowania strony, edycji meta tagów oraz modyfikacji innych elementów, dzięki którym strona będzie łatwiej dostępna i bardziej przyjazna dla robotów wyszukiwarek.

Na pozycje strony internetowej w wyszukiwarce wpływ będzie miała także jej odpowiednia struktura oraz odpowiednio zoptymalizowana zawartość, a w szczególności zamieszczona na każdej z podstron treść.

Jak długo trwa pozycjonowanie strony?

Niestety nie można dokładnie określić ani też zagwarantować, w jakim czasie dana strona znajdzie się na oczekiwanej pozycji w wyszukiwarce. Przy takim samym nakładzie pracy i ilości czasu poświęconego na pozycjonowanie, wysoka pozycja dla jednej strony może być kwestią kilku tygodni, a dla innej będzie to kilka miesięcy lub nawet dłużej.

Pozycjonowanie nie jest czynnością jednorazową. Procesu tego nie należy wstrzymywać w momencie uzyskania przez stronę oczekiwanej pozycji. Od momentu zakończenia działań z zakresu SEO, strona zacznie notować spadki pozycji w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie strony czy kampania AdWords?

Pozycjonowanie strony jest procesem długotrwałym, rzadko dającym widoczne efekty w krótkim okresie czasu. Dobrym, często stosowanym, uzupełnieniem działań SEO są kampanie reklamowe AdWords. Reklama Adwords umożliwia budowanie wizerunku firmy w sieci „od zaraz” bez konieczności oczekiwania na rezultaty pozycjonowania. AdWords nie jest jednak alternatywą dla SEO.

Opieranie swojej strategii wyłącznie na efektach pozycjonowania lub też angażowanie całego budżetu w reklamę AdWords nie jest dobrą taktyką. Stosowanie wyłącznie jednej z tych metod nie stanowi recepty na sukces. Idealnym rozwiązaniem jest połączenie obu tych narzędzi.

Pozycjonowanie stron Wrocław,
skuteczna promocja w internecie

Ofertę pozycjonowania stron kierujemy zarówno do firm, instytucji oraz organizacji z Wrocławia działających na rynku lokalnym, jak również firm o zasięgu ogólnopolskim oraz wrocławskich przedsiębiorców aktywnie działających na rynkach zagranicznych. Pozycjonowanie stron to także oferta skierowana do wrocławskich start up'ów.

Wyprzedź lokalnych konkurentów

Wrocław to największe miasto południowo zachodniej Polski. W stolicy Dolnego Śląska działa aktywnie ponad 80 tysięcy firm. Tylko w roku 2017 we Wrocławiu działalność rozpoczęło ponad 9300 przedsiębiorców. Duża część firm kieruje swoją ofertę do mieszkańców Wrocławia i najbliższych okolic oraz osób odwiedzających stolicę Dolnego Śląska.

Oznacza to, że w niemal każdej branży, na rynku wrocławskim, panuje bardzo duża konkurencja. Z problemem konkurencji muszą zmierzyć się zarówno firmy obecne na rynku lokalnym od lat, jak i te rozwijające swoje skrzydła na terenie Wrocławia. Dla większości z nich głównym i zarazem podstawowym źródłem pozyskania nowych klientów jest firmowa strona internetowa.

Bądź widoczny dla klientów z Wrocławia

Dobra widoczność oraz wysoka pozycja na "internetowej mapie" Wrocławia to klucz do sukcesu dla wielu wrocławskich biznesów. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w marketingu internetowym oraz pozycjonowaniu stron wrocławskich przedsiębiorców skutecznie pomagamy firmom lokalnym w pozyskaniu nowych klientów oraz w promowaniu oferty.

Pozycjonujemy strony internetowe w każdej obecnej na rynku wrocławskim branży. W ramach lokalnego SEO zwiększamy widoczność firmowych stron internetowych na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska oraz całego kraju.

Pozycjonowanie firmowych stron internetowych

Agencja SEMFORCE z Wrocławia specjalizuje się między innymi w:

  • pozycjonowaniu stron wrocławskich firm usługowych
  • pozycjonowaniu stron internetowych firm produkcyjnych z Wrocławia
  • pozycjonowaniu stron właścicieli apartamentów, hoteli i pensjonatów mieszczących się na terenie Wrocławia
  • pozycjonowaniu i promocji stron sklepów stacjonarnych i internetowych z siedzibą we Wrocławiu
  • pozycjonowaniu na potrzeby wrocławskich agentów nieruchomości, lokalnych firm ubezpieczeniowych, branży gastronomicznej, motoryzacyjnej oraz wielu innych

Lista branż i rodzajów działalności prowadzonych przez przedsiębiorców z terenu Wrocławia i okolic, którym jesteśmy w stanie pomóc w pozyskaniu nowych klientów oraz realizacji innych celów biznesowych jest nieograniczona. Posiadamy niezbędną wiedzę, kwalifikacje i doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych na terenie Wrocławia.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców oraz instytucje z Wrocławia, województwa dolnośląskiego oraz terenu całego kraju. Poprawimy widoczność Twojej strony internetowej oraz pomożemy w osiągnięciu wysokiej pozycji na internetowej mapie Wrocławia.