kontakt@semforce.pl 2017-01 https://solleroimageoptim-3ce8.kxcdn.com/quality=medium/https://cdncontent.sollero.eu/semforce/common/logo_schema.png SEMFORCE SEMFORCE PL Wrocław 53-608 ul. Robotnicza 70J +48 71 729 88 41
PL Reklama Google Kampanie AdWords Prowadzenie i cennik kampanii AdWords

Profesjonalne prowadzenie kampanii AdWords

Kampanie reklamowe w pełni zgodne z Twoją strategią marketingową

  1. Strona Główna
  2. Oferta
  3. Prowadzenie Kampanii AdWords

Prowadzenie i optymalizacja kampanii AdWords

Oferujemy profesjonalne prowadzenie kampanii AdWords. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia oraz dokładnej analizie oczekiwań i celów marketingowych tworzymy kampanie będące w 100% odpowiedzią na potrzeby reklamowe naszych klientów. Wykorzystując unilkalne treści reklam tworzymy wyraźny i skuteczny przekaz reklamowy. Prowadzone przez nas kampanie optymalizujemy na bieżąco pod kątem konwersji i odpowiedniego wykorzystania budżetu reklamowego.

Wszystkie kampanie AdWords prowadzimy rzetelnie i zgodnie z zasadami reklamowymi Google. Dane z przeprowadzonych działań oraz informacje o efektach każdej z kampanii przekazujemy w formie raportu, w cyklach miesięcznych. Twoim budżetem reklamowym zarządzamy tak, jak byśmy wydawali własne pieniądze. Zapewniamy pomoc i doradztwo na każdym etapie współpracy oraz możliwość kontaktu w dogodnym dla Ciebie czasie.

Zawsze działamy zgodnie z powyższymi zasadami, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż Twój sukces jest jednocześnie naszym sukcesem!

Zajmujemy się prowadzeniem zarówno niskobudżetowych kampanii AdWords jak i kampanii linków sponsorowanych o znacznym budżecie reklamowym. Bez względu na wysokość budżetu, do wszystkich działań podchodzimy zawsze z taką samą starannością i sumiennością.

Międzynarodowe kampanie AdWords,
Reklama AdWords w Wielkiej Brytanii

Poza działaniami marketingowymi kierowanymi na Polskę, zajmujemy się również tworzeniem i prowadzeniem kampanii AdWords w języku angielskim, skierowanych do odbiorców w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach anglojęzycznych. Tworzone przez nasz zespół treści reklam AdWords są wolne od jakichkolwiek błędów stylistycznych czy gramatycznych. Przy ich opracowaniu wykorzystujemy bogate doświadcznie zdobyte przy realizacji projektów w sektorze e-commerce na rynkach zachodnioeuropejskich.

Ile kosztuje prowadzenie kampanii AdWords?
Cennik obsługi kampanii AdWords

Koszt uruchomienia, prowadzenia i bieżącej optymalizacji kampanii reklamowej uzależniony jest od wysokości miesięcznego budżetu na koncie AdWords oraz wariantu i zakresu prowadzonych działań reklamowych. Prognozowany koszt prowadzenia kampanii AdWords można uzyskać, korzystając z poniższego kalkulatora. Kwoty uzyskane za pomocą kalkulatora zamieszczonego na naszej stronie internetowej przedstawiają jedynie prognozowaną wysokość opłat związaną z prowadzeniem kampanii AdWords i nie stanowią oferty handlowej w myśl Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Wprowadź kwotę planowanego, miesięcznego budżetu na reklamę Google AdWords.
Prognozowana kwota opłaty za obsługę kampanii AdWords wynosi: 0 zł

* % od kwoty miesięcznych wydatków na koncie AdWords