[email protected] 2017-01-01 https://d19m8sggmhy45a.cloudfront.net/quality=medium/https://cdncontent.sollero.eu/semforce/common/logo_schema.png SEMFORCE SEMFORCE PL Wrocław 53-608 ul. Robotnicza +48 71 735 76 00
PL Reklama Google Prowadzenie Kampanii AdWords Prowadzenie i obsługa kampanii AdWords Prowadzenie i obsługa kampanii AdWords - Google Ads. Specjalista reklamy AdWords Wrocław

Profesjonalne prowadzenie kampanii AdWords - Google Ads

Kampanie reklamowe linków sponsorowanych w pełni zgodne z Twoją strategią marketingową

  1. Strona Główna
  2. Oferta
  3. Prowadzenie i Obsługa Kampanii AdWords

Prowadzenie i obsługa kampanii AdWords - Google Ads

SEMFORCE z Wrocławia oferuje profesjonalne prowadzenie i obsługę kampanii AdWords - Google Ads. Indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz dokładna analiza oczekiwań i celów marketingowych sprawiają, iż tworzone i prowadzone przez nasz zespół specjalistów kampanie AdWords są w 100% odpowiedzią na potrzeby reklamowe naszych klientów. Poprzez unikalne treści reklam linków sponsorowanych kreujemy wyraźny i skuteczny przekaz reklamowy.

Obsługa AdWords

W ramach obsługi AdWords zapewniamy opracowanie właściwej struktury kampanii reklamowej, stworzenie odpowiednio dostosowanych grup reklam i produktów oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem kampanii. Prowadzone przez nasz zespół specjalistów AdWords kampanie reklamowe są na bieżąco optymalizowane pod kątem konwersji i odpowiedniego wykorzystania budżetu. Jako certyfikowani specjaliści reklamy Google Ads gwarantujemy rzetelną obsługę i prowadzenie kampanii AdWords zgodnie z zasadami reklamowymi Google.

Zajmujemy się tworzeniem i obsługą zarówno niskobudżetowych kampanii AdWords jak i dużych kampanii linków sponsorowanych. Niezależnie od wysokości budżetu reklamowego gwarantujemy zawsze taki sam, wysoki poziom obsługi i zaangażowania. Nasza oferta w zakresie obsługi i prowadzenia kampanii reklamowych w wyszukiwarce Google nie jest skierowana wyłącznie do klientów z terenu Wrocławia. W zakresie obsługi reklamy AdWords współpracujemy z firmami i instytucjami z terenu całego kraju.

Międzynarodowe kampanie AdWords,
Reklama Google Ads w Wielkiej Brytanii

Poza działaniami marketingowymi kierowanymi na Polskę, zajmujemy się również tworzeniem i prowadzeniem kampanii AdWords w języku angielskim, skierowanych do odbiorców w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach anglojęzycznych. Tworzone przez nasz zespół treści reklam są wolne od jakichkolwiek błędów stylistycznych czy gramatycznych. Przy ich opracowaniu wykorzystujemy bogate doświadcznie zdobyte przy realizacji projektów w sektorze e-commerce na rynkach zachodnioeuropejskich.

Ile kosztuje prowadzenie kampanii AdWords?

Koszt stworzenia, uruchomienia, a następnie prowadzenia i bieżącej optymalizacji kampanii reklamowej AdWords uzależniony jest od wysokości miesięcznego budżetu na koncie AdWords oraz wariantu i zakresu prowadzonych działań reklamowych.


Cennik obsługi kampanii AdWords - Google Ads

Prognozowany koszt obsługi kampanii AdWords można uzyskać, korzystając z poniższego kalkulatora. Kwoty uzyskane za pomocą kalkulatora zamieszczonego na naszej stronie internetowej przedstawiają jedynie prognozowaną wysokość opłat związaną z prowadzeniem kampanii linków sposnorowanych Google Ads i nie stanowią oferty handlowej w myśl Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Wprowadź kwotę planowanego, miesięcznego budżetu na reklamę.
Prognozowana kwota opłaty za obsługę kampanii AdWords (Google Ads) wynosi: 0 zł

* % od kwoty miesięcznych wydatków na koncie Google Ads