kontakt@semforce.pl 2017-01-01 https://solleroimageoptim-3ce8.kxcdn.com/quality=medium/https://cdncontent.sollero.eu/semforce/common/logo_schema.png SEMFORCE SEMFORCE PL Wrocław 53-608 ul. Robotnicza +48 71 735 76 00
PL Reklama Google Kampanie AdWords Prowadzenie kampanii AdWords. Specjalista AdWords. Obsługa AdWords. Wrocław Prowadzenie i obsługa kampanii AdWords Wrocław

Profesjonalne prowadzenie kampanii AdWords

Kampanie reklamowe w pełni zgodne z Twoją strategią marketingową

  1. Strona Główna
  2. Oferta
  3. Prowadzenie i Obsługa Kampanii AdWords

Prowadzenie i obsługa kampanii AdWords

SEMFORCE z Wrocławia oferuje profesjonalne prowadzenie i obsługę kampanii AdWords. Indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz dokładna analiza oczekiwań i celów marketingowych sprawiają, iż tworzone i prowadzone przez nasz zespół specjalistów kampanie AdWords są w 100% odpowiedzią na potrzeby reklamowe naszych klientów. Poprzez unikalne treści reklam kreujemy wyraźny i skuteczny przekaz reklamowy.

W ramach obsługi AdWords zapewniamy opracowanie właściwej struktury kampanii reklamowej, stworzenie odpowiednio dostosowanych grup reklam oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem kampanii. Prowadzone przez nasz zespół specjalistów AdWords kampanie reklamowe są na bieżąco optymalizowane pod kątem konwersji i odpowiedniego wykorzystania budżetu reklamowego. Jako certyfikowani specjaliści Google Adwords gwarantujemy rzetelną obsługę i prowadzenie kampanii AdWords zgodnie z zasadami reklamowymi Google.

Zajmujemy się prowadzeniem i obsługą zarówno niskobudżetowych kampanii AdWords jak i kampanii linków sponsorowanych o znacznym budżecie reklamowym. Niezależnie od wysokości budżetu gwarantujemy zawsze taki sam, wysoki poziom obsługi reklamy AdWords. Nasza oferta obsługi i prowadzenia kampanii reklamowych AdWords nie jest jest skierowana wyłącznie do klientów z terenu Wrocławia. W zakresie obsługi reklamy AdWords współpracujemy z firmami i instytucjami z terenu całego kraju.

Międzynarodowe kampanie AdWords,
Reklama AdWords w Wielkiej Brytanii

Poza działaniami marketingowymi kierowanymi na Polskę, zajmujemy się również tworzeniem i prowadzeniem kampanii AdWords w języku angielskim, skierowanych do odbiorców w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach anglojęzycznych. Tworzone przez nasz zespół specjalistów AdWords treści reklam są wolne od jakichkolwiek błędów stylistycznych czy gramatycznych. Przy ich opracowaniu wykorzystujemy bogate doświadcznie zdobyte przy realizacji projektów w sektorze e-commerce na rynkach zachodnioeuropejskich.

Ile kosztuje prowadzenie kampanii AdWords?
Cennik obsługi kampanii AdWords

Koszt uruchomienia, prowadzenia i obsługi kampanii reklamowej uzależniony jest od wysokości miesięcznego budżetu na koncie AdWords oraz wariantu i zakresu prowadzonych działań reklamowych. Prognozowany koszt prowadzenia i obsługi kampanii AdWords można uzyskać, korzystając z poniższego kalkulatora. Kwoty uzyskane za pomocą kalkulatora zamieszczonego na naszej stronie internetowej przedstawiają jedynie prognozowaną wysokość opłat związaną z prowadzeniem kampanii AdWords i nie stanowią oferty handlowej w myśl Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Wprowadź kwotę planowanego, miesięcznego budżetu na reklamę Google AdWords.
Prognozowana kwota opłaty za obsługę kampanii AdWords wynosi: 0 zł

* % od kwoty miesięcznych wydatków na koncie AdWords